vlwinfla

vlwinfla
Flick Fan - 91 Film Ratings
Member Since: 03 Jul 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Christian. Writer. Interested in world events, prophecy, apocalyptic stories, history, romantic comedies, true stories, dramas.

more Recent Ratings

55 10% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Rated 03 Jul 2016
65 36% There's Something About Mary (1998) - Rated 03 Jul 2016
75 75% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 03 Jul 2016
65 36% Hope Floats (1998) - Rated 03 Jul 2016
70 55% The Terminal (2004) - Rated 03 Jul 2016
55 10% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Rated 03 Jul 2016
55 10% Charlie's Angels (2000) - Rated 03 Jul 2016
65 36% You've Got Mail (1998) - Rated 03 Jul 2016
65 36% Men in Black II (2002) - Rated 03 Jul 2016
20 0% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 03 Jul 2016