We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

vnehru1

vnehru1 width="104" height="110"

Flick Fan - 96 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

Location: USA

more Recent Ratings

98 90% Back to the Future (1985) - Jan 18, 2020
97 88% Into the Wild (2007) - Jan 18, 2020
93 72% The Revenant (2015) - Jan 18, 2020
100 96% Breaking Bad (2008) - Jan 18, 2020
92 67% Up (2009) - Jan 18, 2020
100 96% Casino (1995) - Jan 18, 2020
3% Click (2006) - Jan 18, 2020
92 67% Jesus Camp (2006) - Jan 18, 2020
95 79% Mystic River (2003) - Jan 18, 2020
10 7% 40 Days and 40 Nights (2002) - Jan 18, 2020