Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
vnlptA

Flick Fan - 15 Film Ratings

Member Since: Mar 25, 2020

more Recent Ratings
95 86% Oldboy (2003) - Mar 25, 2020
60 33% Chasing Ice (2012) - Mar 25, 2020
90 63% When Harry Met Sally... (1989) - Mar 25, 2020
80 50% Mission: Impossible (1996) - Mar 25, 2020
70 43% Beetlejuice (1988) - Mar 25, 2020
90 63% Raiders of the Lost Ark (1981) - Mar 25, 2020
95 86% Idiocracy (2006) - Mar 25, 2020
20 3% Iron Man 2 (2010) - Mar 25, 2020
95 86% Duel (1971) - Mar 25, 2020
60 33% Stigmata (1999) - Mar 25, 2020