vokindev

vokindev
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 23 Jan 2018
Location: Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 84% No Country for Old Men (2007) - Rated 23 Jan 2018
70 48% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 23 Jan 2018
70 48% The Hateful Eight (2015) - Rated 23 Jan 2018
80 84% Lost in Translation (2003) - Rated 23 Jan 2018
70 48% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 23 Jan 2018
70 48% Her (2013) - Rated 23 Jan 2018
80 84% Snatch (2000) - Rated 23 Jan 2018
70 48% The Skin I Live In (2011) - Rated 23 Jan 2018
70 48% Akira (1988) - Rated 23 Jan 2018
70 48% Men in Black (1997) - Rated 23 Jan 2018