volkan_aysen

volkanaysen
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 13 Sep 2012
Location: Istanbul, Turkey
Age: 42
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 57% Dumb and Dumber (1994) - Rated 24 May 2016
60 14% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 24 May 2016
85 38% It (1990) - Rated 24 May 2016
50 10% Scary Movie (2000) - Rated 24 May 2016
80 29% Jurassic Park III (2001) - Rated 24 May 2016
100 87% Saban Oglu Saban (1977) - Rated 24 May 2016
80 29% Pacific Rim (2013) - Rated 24 May 2016
100 87% Rocky III (1982) - Rated 24 May 2016
80 29% Baby's Day Out (1994) - Rated 24 May 2016
70 21% Gladiator (2000) - Rated 24 May 2016