volkanyagar

volkanyagar
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 55% Abluka (2015) - Rated 13 Feb 2016
35 7% Bulantı (2015) - Rated 13 Feb 2016
80 47% Picnic at Hanging Rock (1975) - Rated 13 Feb 2016
95 94% The Man With a Movie Camera (1929) - Rated 13 Feb 2016
85 68% Nanook of the North (1922) - Rated 13 Feb 2016
90 85% Intolerance (1916) - Rated 13 Feb 2016
85 68% Amores Perros (2000) - Rated 13 Feb 2016
78 37% The Revenant (2015) - Rated 13 Feb 2016
80 47% Birdman (2014) - Rated 13 Feb 2016
65 15% Watchtower (2012) - Rated 13 Feb 2016