volkeyn

volkeyn
Member Since: 04 Jun 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

45 9% 40 (2009) - Rated 17 Jul 2012
75 49% Blood Diamond (2006) - Rated 03 Jul 2012
70 32% (500) Days of Summer (2009) - Rated 26 Jun 2012
72 42% Avatar (2009) - Rated 26 Jun 2012
60 17% Anger Management (2003) - Rated 26 Jun 2012
70 32% The Truman Show (1998) - Rated 26 Jun 2012
85 72% Up (2009) - Rated 26 Jun 2012
90 85% Inglourious Basterds (2009) - Rated 26 Jun 2012
90 85% 12 Angry Men (1957) - Rated 26 Jun 2012
90 85% 25th Hour (2002) - Rated 26 Jun 2012