volki

volki
Flick Fan - 95 Film Ratings
Member Since: 04 May 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 67% Lord of War (2005) - Rated 04 May 2016
70 15% Vizontele Tuuba (2004) - Rated 04 May 2016
78 37% Yedi bela Hüsnü (1982) - Rated 04 May 2016
83 67% Dügün Dernek (2013) - Rated 04 May 2016
80 50% Avatar (2009) - Rated 04 May 2016
60 4% Hababam sinifi 3,5 (2006) - Rated 04 May 2016
68 11% Kutsal Damacana (2007) - Rated 04 May 2016
70 15% Maskeli besler intikam pesinde (2005) - Rated 04 May 2016
60 4% Recep Ivedik 2 (2009) - Rated 04 May 2016
55 2% Recep Ivedik 3 (2010) - Rated 04 May 2016