voltage555

voltage555
Movie Buff - 130 Film Ratings
Member Since: 30 Dec 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 67% Revolutionary Road (2008) - Rated 14 Mar 2022
69 34% Disconnect (2013) - Rated 07 Feb 2022
69 34% Stoker (2013) - Rated 16 Jul 2021
58 10% To Die For (1995) - Rated 14 Jul 2021
57 8% Coherence (2013) - Rated 07 Jul 2021
73 44% Mrs. Wilson (2018) - Rated 30 Jun 2021
62 15% The Courier (2020) - Rated 30 Jun 2021
60 12% A Beautiful Day in the Neighborhood (2019) - Rated 09 Jun 2021
85 83% Succession (2018) - Rated 13 May 2021
76 52% Back (2017) - Rated 13 May 2021