voter

voter
Movie Buff - 209 Film Ratings
Member Since: 08 Oct 2008
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

0% Four Christmases (2008) - Rated 03 Dec 2008
85% Rachel Getting Married (2008) - Rated 03 Dec 2008
10% Changeling (2008) - Rated 03 Dec 2008
18% Australia (2008) - Rated 03 Dec 2008
72% Dances with Wolves (1990) - Rated 09 Oct 2008
72% Dead Poets Society (1989) - Rated 09 Oct 2008
4% Analyze This (1999) - Rated 09 Oct 2008
85% The Constant Gardener (2005) - Rated 09 Oct 2008
32% I Am Legend (2007) - Rated 09 Oct 2008
85% Dancer in the Dark (2000) - Rated 09 Oct 2008