Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
vpupkin

Flick Fan - 91 Film Ratings

Member Since: May 15, 2018

Location: Belarus

more Recent Ratings
75% Babe (1995) - May 15, 2018
10 91% Equals (2016) - May 15, 2018
"It's hard to believe that something as pure and sincere could be made in Hollywood, which makes mostly disgusting crap. But it happened - this film is a story of a genuine love without stupidity, profanity and stuff like that. If you are searching a film of healthy spirit - that's it, don't miss."
10 91% Passengers (2016) - May 15, 2018
10 91% Paulie (1998) - May 15, 2018
10 91% Bolt (2008) - May 15, 2018
31% Rio 2 (2014) - May 15, 2018
10 91% Rio (2011) - May 15, 2018
10 91% WALL·E (2008) - May 15, 2018
10 91% The Day After Tomorrow (2004) - May 15, 2018
10 91% Spotlight (2015) - May 15, 2018