Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
vrazavi

Flick Fan - 58 Film Ratings

Member Since: Jul 30, 2019

Location: USA

Bio: A logician! who is fond of various genre of movies! Seeking for appropriate suggestions.
more Recent Ratings
94 91% The Silence of the Lambs (1991) - Aug 05, 2019
94 91% Schindler's List (1993) - Aug 05, 2019
92 71% Loving Vincent (2017) - Jul 30, 2019
93 81% 12 Years a Slave (2013) - Jul 30, 2019
92 71% The King's Speech (2010) - Jul 30, 2019
83 14% Babel (2006) - Jul 30, 2019
88 31% The Invention of Lying (2009) - Jul 30, 2019
85 20% WALL·E (2008) - Jul 30, 2019
88 31% Gravity (2013) - Jul 30, 2019
90 53% Dead Poets Society (1989) - Jul 30, 2019