Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
v_rundgren

Flick Fan - 21 Film Ratings

Member Since: Nov 5, 2020

Location: Sweden

more Recent Ratings
Check out v_rundgren's...
65 40% The Devil All the Time (2020) - Feb 11, 2021
55 26% The Hunt (2020) - Feb 11, 2021
" "
10 2% The Social Dilemma (2020) - Feb 11, 2021
90 92% Another Round (2020) - Feb 11, 2021
60 30% Enola Holmes (2020) - Feb 11, 2021
65 40% The Old Guard (2020) - Feb 11, 2021
65 40% Extraction (2020) - Feb 11, 2021
85 80% Mank (2020) - Feb 11, 2021
25 7% Wonder Woman 1984 (2020) - Feb 11, 2021
70 54% Onward (2020) - Feb 11, 2021