Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
vslkoca

Movie Buff - 409 Film Ratings

Member Since: Mar 8, 2016

Location: Istanbul, Turkey

more Recent Ratings
72% Dead Man (1995) - Sep 21, 2020
55% Herhangi bir kadin (1981) - Sep 21, 2020
72% I, Daniel Blake (2016) - Sep 15, 2020
3% After the Wedding (2019) - Sep 15, 2020
3% The Man Who Knew Infinity (2015) - Sep 11, 2020
72% Metri Shesh Va Nim (2019) - Sep 08, 2020
72% The Sea Inside (2004) - Sep 06, 2020
55% The Salesman (2016) - Sep 01, 2020
55% Blindness (2008) - Aug 31, 2020
72% Everybody Knows (2018) - Aug 31, 2020