vsteely

vsteely
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 05 Nov 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 69% No Country for Old Men (2007) - Rated 05 Nov 2016
94 82% Speed (1994) - Rated 05 Nov 2016
88 54% Cars (2006) - Rated 05 Nov 2016
86 47% She's All That (1999) - Rated 05 Nov 2016
95 85% The Santa Clause (1994) - Rated 05 Nov 2016
93 78% Armageddon (1998) - Rated 05 Nov 2016
88 54% Pitch Perfect (2012) - Rated 05 Nov 2016
86 47% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 05 Nov 2016
85 39% Men in Black (1997) - Rated 05 Nov 2016
89 60% The Lego Movie (2014) - Rated 05 Nov 2016