vstviper

vstviper
Movie Buff - 148 Film Ratings
Member Since: 27 May 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 53% Ex Machina (2015) - Rated 28 May 2016
90 71% Shaun of the Dead (2004) - Rated 27 May 2016
90 71% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 27 May 2016
100 98% The Thing (1982) - Rated 27 May 2016
80 30% Short Term 12 (2013) - Rated 27 May 2016
95 88% Zootopia (2016) - Rated 27 May 2016
80 30% The Hangover (2009) - Rated 27 May 2016
80 30% Cast Away (2000) - Rated 27 May 2016
90 71% Nightcrawler (2014) - Rated 27 May 2016
80 30% Requiem for a Dream (2000) - Rated 27 May 2016