Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
vsxH8N

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
89 45% Baby Driver (2017) - Jan 19, 2020
90 65% Game of Thrones (2011) - Jan 19, 2020
93 85% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Jan 19, 2020
86 15% Wedding Crashers (2005) - Jan 19, 2020
88 30% The Hunger Games (2012) - Jan 19, 2020
85 5% Shanghai Noon (2000) - Jan 19, 2020
90 65% Superbad (2007) - Jan 19, 2020
90 65% Avengers: Age of Ultron (2015) - Jan 19, 2020
88 30% Mr. Deeds (2002) - Jan 19, 2020
95 95% Her (2013) - Jan 19, 2020