vtbose

vtbose
Movie Buff - 114 Film Ratings
Member Since: 23 Aug 2012
Location: Sugar Land, TX, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 30% Up in the Air (2009) - Rated 23 Apr 2017
68 82% Mona Lisa Smile (2003) - Rated 23 Apr 2017
70 90% Zootopia (2016) - Rated 22 Apr 2017
70 90% Kubo and the Two Strings (2016) - Rated 22 Apr 2017
70 90% Stuck in Love (2012) - Rated 21 Feb 2016
80 98% Love Actually (2003) - Rated 21 Feb 2016
55 16% The Railway Man (2014) - Rated 21 Feb 2016
65 30% The Hundred-Foot Journey (2014) - Rated 14 Mar 2015
70 90% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 08 Jul 2014
90 99% Intouchables (2011) - Rated 23 Dec 2013