vtcritic

vtcritic
Movie Buff - 158 Film Ratings
Member Since: 20 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 39% Mr. Deeds (2002) - Rated 14 Aug 2007
80 39% Black Hawk Down (2001) - Rated 14 Aug 2007
80 39% What Women Want (2000) - Rated 14 Aug 2007
85 62% Pay It Forward (2000) - Rated 14 Aug 2007
65 5% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007
"A dramatic overusage of cliches about love. No Will, NO!"
85 62% The Aviator (2004) - Rated 14 Aug 2007
80 39% Vegas Vacation (1997) - Rated 14 Aug 2007
90 84% The Last Samurai (2003) - Rated 14 Aug 2007
90 84% Jarhead (2005) - Rated 14 Aug 2007
85 62% Swordfish (2001) - Rated 14 Aug 2007