Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
vuMaaN

Flick Fan - 17 Film Ratings

Member Since: Aug 4, 2019

more Recent Ratings
70 94% The Big Short (2015) - Aug 04, 2019
8% Field of Dreams (1989) - Aug 04, 2019
8% Bicycle Thieves (1948) - Aug 04, 2019
70 94% Mary Poppins (1964) - Aug 04, 2019
60 64% Little Nicky (2000) - Aug 04, 2019
8% 1408 (2007) - Aug 04, 2019
20% A Nightmare on Elm Street (1984) - Aug 04, 2019
40 50% Swordfish (2001) - Aug 04, 2019
60 64% As Good As It Gets (1997) - Aug 04, 2019
50 55% Constantine (2005) - Aug 04, 2019