vwvanman69

vwvanman69
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 28 Apr 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 82% Spotlight (2015) - Rated 29 Apr 2017
78 49% Fight Club (1999) - Rated 29 Apr 2017
78 49% Kick-Ass (2010) - Rated 29 Apr 2017
78 49% The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 29 Apr 2017
85 87% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 29 Apr 2017
79 59% Inkheart (2008) - Rated 29 Apr 2017
79 59% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 29 Apr 2017
79 59% Bad Boys (1995) - Rated 29 Apr 2017
76 41% Pitch Black (2000) - Rated 29 Apr 2017
79 59% Blood Diamond (2006) - Rated 29 Apr 2017