vzott

vzott
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 17 Jul 2017
Location: Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 31% Blade Runner (1982) - Rated 17 Jul 2017
85 72% Whiplash (2014) - Rated 17 Jul 2017
83 31% The Legend of 1900 (1998) - Rated 17 Jul 2017
83 31% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 17 Jul 2017
81 4% A Beautiful Mind (2001) - Rated 17 Jul 2017
84 59% Good Will Hunting (1997) - Rated 17 Jul 2017
83 31% Intouchables (2011) - Rated 17 Jul 2017
85 72% The Life of David Gale (2003) - Rated 17 Jul 2017
86 86% Inception (2010) - Rated 17 Jul 2017
93 95% Forrest Gump (1994) - Rated 17 Jul 2017