Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
w0s3Gi

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Feb 23, 2019

more Recent Ratings
78 54% The Motorcycle Diaries (2004) - Feb 23, 2019
86 83% A Serious Man (2009) - Feb 23, 2019
71 37% Interstellar (2014) - Feb 23, 2019
90 95% The Wizard of Oz (1939) - Feb 23, 2019
45 4% Cliffhanger (1993) - Feb 23, 2019
86 83% The Conversation (1974) - Feb 23, 2019
65 25% Eurotrip (2004) - Feb 23, 2019
65 25% The Fly (1986) - Feb 23, 2019
80 62% The Grand Budapest Hotel (2014) - Feb 23, 2019
82 70% National Treasure (2004) - Feb 23, 2019