Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
wC1GHx

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Jan 14, 2019

more Recent Ratings
68 19% Alien 3 (1992) - Jan 14, 2019
86 72% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Jan 14, 2019
83 65% True Grit (2010) - Jan 14, 2019
24 1% Drag Me to Hell (2009) - Jan 14, 2019
87 74% Citizen Kane (1941) - Jan 14, 2019
76 40% Knocked Up (2007) - Jan 14, 2019
93 92% Memento (2001) - Jan 14, 2019
92 90% Lilo & Stitch (2002) - Jan 14, 2019
79 50% Die Hard (1988) - Jan 14, 2019
83 65% Pink Floyd The Wall (1982) - Jan 14, 2019