Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
wGhmpG

Flick Fan - 19 Film Ratings

Member Since: Mar 27, 2020

more Recent Ratings
90 68% Fargo (1996) - Mar 27, 2020
75 21% Alien (1979) - Mar 27, 2020
80 39% The Shining (1980) - Mar 27, 2020
100 86% Pulp Fiction (1994) - Mar 27, 2020
100 86% Frank (2014) - Mar 27, 2020
100 86% Rubber (2010) - Mar 27, 2020
100 86% Mulholland Drive (2001) - Mar 27, 2020
70 13% Zombieland (2009) - Mar 27, 2020
10 2% I Am Legend (2007) - Mar 27, 2020
75 21% Almost Famous (2000) - Mar 27, 2020