Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
wK90ht

Flick Fan - 44 Film Ratings

Member Since: Jun 18, 2018

more Recent Ratings
20 12% Traffic (2000) - Jun 18, 2018
3% Fantastic Mr. Fox (2009) - Jun 18, 2018
3% Rango (2011) - Jun 18, 2018
90 89% Pitch Perfect (2012) - Jun 18, 2018
95 96% Tombstone (1993) - Jun 18, 2018
80 69% Something's Gotta Give (2003) - Jun 18, 2018
75 53% As Good As It Gets (1997) - Jun 18, 2018
85 80% Equilibrium (2002) - Jun 18, 2018
80 69% Coming to America (1988) - Jun 18, 2018
70 43% Lethal Weapon (1987) - Jun 18, 2018