Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
wUDN13

Flick Fan - 91 Film Ratings

Member Since: Nov 23, 2019

more Recent Ratings
77 34% Constantine (2005) - Nov 23, 2019
84 58% Ghost World (2001) - Nov 23, 2019
79 40% Wonder Woman (2017) - Nov 23, 2019
77 34% The NeverEnding Story (1984) - Nov 23, 2019
88 77% Army of Darkness (1993) - Nov 23, 2019
88 77% Beauty and the Beast (1991) - Nov 23, 2019
59 9% A Christmas Story (1983) - Nov 23, 2019
81 46% Apollo 13 (1995) - Nov 23, 2019
84 58% Labyrinth (1986) - Nov 23, 2019
92 93% The Lobster (2015) - Nov 23, 2019