waddledeefriend1

waddledeefriend1
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2024
Location: Fort Worth, Texas, USA

more Recent Ratings

Check out waddledeefriend1's...

95 72% Joker (2019) - Rated 18 Feb 2024
90 55% Videodrome (1983) - Rated 18 Feb 2024
85 44% Rocky (1976) - Rated 18 Feb 2024
95 72% Logan (2017) - Rated 18 Feb 2024
100 89% Corpse Bride (2005) - Rated 18 Feb 2024
75 20% Robots (2005) - Rated 17 Feb 2024
100 89% Jurassic Park (1993) - Rated 17 Feb 2024
80 32% Planet of the Apes (2001) - Rated 17 Feb 2024
80 32% Edward Scissorhands (1990) - Rated 17 Feb 2024
90 55% Batman (1989) - Rated 17 Feb 2024