Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
wade1014

Flick Fan - 93 Film Ratings

Member Since: Nov 26, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out wade1014's...
90 56% Baisers cach├ęs (2016) - Jan 05, 2020
88 51% Ford v Ferrari (2019) - Jan 03, 2020
91 62% Beautiful Boy (2018) - Jan 03, 2020
93 76% Brokeback Mountain (2005) - Dec 22, 2019
73 7% God's Own Country (2017) - Dec 22, 2019
45 2% The Squid and the Whale (2005) - Dec 10, 2019
94 82% Fury (2014) - Dec 06, 2019
91 62% Side By Side (2012) - Nov 27, 2019
83 32% Machete (2010) - Nov 26, 2019
84 38% Silence (2016) - Nov 26, 2019