wafflenut

Recent Ratings
Check out wafflenut's...
85 51% | Now You See Me (2013) - Dec 15, 2020 |
78 29% | Home Alone (1990) - Dec 15, 2020 |
88 62% | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Dec 15, 2020 |
83 43% | X-Men: First Class (2011) - Dec 15, 2020 |
89 67% | Captain Phillips (2013) - Dec 15, 2020 |
89 67% | Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Dec 15, 2020 |
79 34% | Oblivion (2013) - Dec 15, 2020 |
80 37% | Ant-Man (2015) - Dec 15, 2020 |
88 62% | Argo (2012) - Dec 15, 2020 |
20 0% | 2001: A Space Odyssey (1968) - Dec 15, 2020 |