wakuria

wakuria
Movie Buff - 133 Film Ratings
Member Since: 01 May 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 76% October Sky (1999) - Rated 02 May 2014
80 56% Rendition (2007) - Rated 02 May 2014
70 17% Brothers (2009) - Rated 02 May 2014
65 9% Love and Other Drugs (2010) - Rated 02 May 2014
90 90% End of Watch (2012) - Rated 02 May 2014
85 76% Brokeback Mountain (2005) - Rated 02 May 2014
75 34% Shooter (2007) - Rated 02 May 2014
75 34% Happythankyoumoreplease (2010) - Rated 02 May 2014
55 4% 10 Years (2011) - Rated 02 May 2014
80 56% Black Hawk Down (2001) - Rated 02 May 2014