walderey

walderey
Movie Buff - 254 Film Ratings
Member Since: 08 Jul 2013
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 56% Farscape (1999) - Rated 09 Jul 2013
70 23% The King of Comedy (1982) - Rated 09 Jul 2013
80 56% The Godfather: Part III (1990) - Rated 09 Jul 2013
60 6% Freaks (1932) - Rated 09 Jul 2013
70 23% American Mary (2012) - Rated 09 Jul 2013
80 56% The Sixth Sense (1999) - Rated 09 Jul 2013
80 56% Se7en (1995) - Rated 09 Jul 2013
90 88% Schindler's List (1993) - Rated 09 Jul 2013
80 56% American History X (1998) - Rated 09 Jul 2013
70 23% Back to the Future Part III (1990) - Rated 09 Jul 2013