walkyourbike

walkyourbike
Film Freak - 691 Film Ratings
Member Since: 14 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 72% The Game (1997) - Rated 14 Apr 2016
87 60% A Little Princess (1995) - Rated 14 Apr 2016
94 94% Zodiac (2007) - Rated 14 Apr 2016
90 85% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 14 Apr 2016
87 60% Wonder Boys (2000) - Rated 14 Apr 2016
89 79% Synecdoche, New York (2008) - Rated 14 Apr 2016
92 91% Traffic (2000) - Rated 14 Apr 2016
88 72% The Squid and the Whale (2005) - Rated 14 Apr 2016
88 72% Sideways (2004) - Rated 14 Apr 2016
82 32% School of Rock (2003) - Rated 14 Apr 2016