wallisoft

wallisoft
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 07 Jan 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 4% The Crazies (2010) - Rated 07 Jan 2017
50 16% Mickey Blue Eyes (1999) - Rated 07 Jan 2017
70 62% The Shining (1980) - Rated 07 Jan 2017
80 83% Collateral (2004) - Rated 07 Jan 2017
70 62% The Godfather: Part III (1990) - Rated 07 Jan 2017
60 37% Avatar (2009) - Rated 07 Jan 2017
60 37% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 07 Jan 2017
50 16% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 07 Jan 2017
80 83% Man on Fire (2004) - Rated 07 Jan 2017
60 37% Angel Heart (1987) - Rated 07 Jan 2017