wallmasterz

wallmasterz
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 22 Feb 2010
Location: Jacksonville, Florida, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 51% Zootopia (2016) - Rated 19 Mar 2016
60 11% Hail, Caesar! (2016) - Rated 19 Mar 2016
75 37% Philomena (2013) - Rated 19 Mar 2016
90 90% True Grit (2010) - Rated 02 Feb 2016
70 24% The Big Short (2015) - Rated 02 Feb 2016
80 51% 127 Hours (2010) - Rated 29 Jan 2016
"Kiss Me, Kate (Mara)"
60 11% Grease (1978) - Rated 29 Jan 2016
85 72% Spotlight (2015) - Rated 29 Jan 2016
45 1% Ant-Man (2015) - Rated 29 Jan 2016
75 37% Broken Blossoms (1919) - Rated 29 Jan 2016