walshwalsh

walshwalsh
Movie Buff - 189 Film Ratings
Member Since: 12 Sep 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 83% Poor Things (2023) - Rated 04 Mar 2024
78 26% Sneakers (1992) - Rated 10 Nov 2023
88 77% Barbie (2023) - Rated 04 Nov 2023
70 12% Oppenheimer (2023) - Rated 04 Nov 2023
30 1% Hail, Caesar! (2016) - Rated 04 Nov 2023
85 60% The Angels' Share (2012) - Rated 22 Jul 2023
78 26% Total Recall (1990) - Rated 22 Jul 2023
73 16% Les Bonnes femmes (1960) - Rated 22 May 2023
70 12% Mon oncle (1958) - Rated 02 Apr 2023
80 34% M (1931) - Rated 28 Mar 2023