Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
walshwalsh

Movie Buff - 104 Film Ratings

Member Since: Sep 12, 2017

Location: UK

more Recent Ratings
Check out walshwalsh's...
90 87% The Holy Mountain (1973) - Feb 15, 2020
80 24% March of the Penguins (2005) - Jan 02, 2020
75 13% The Royal Tenenbaums (2001) - Jan 01, 2020
70 9% Barfly (1987) - Oct 23, 2019
60 7% Diego Maradona (2019) - Oct 23, 2019
88 72% The Wolf of Wall Street (2013) - Oct 23, 2019
89 78% Inside Job (2010) - Oct 14, 2019
87 63% The China Hustle (2018) - Oct 14, 2019
82 33% Mad Max: Fury Road (2015) - Oct 14, 2019
80 24% Mrs. Doubtfire (1993) - Oct 14, 2019