Wandar

wandar
Movie Buff - 248 Film Ratings
Member Since: 19 Sep 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 73% House of Sand and Fog (2003) - Rated 24 Sep 2011
85 58% Jurassic Park (1993) - Rated 24 Sep 2011
75 27% The Break-Up (2006) - Rated 24 Sep 2011
85 58% Billy Madison (1995) - Rated 24 Sep 2011
95 89% Man on Fire (2004) - Rated 24 Sep 2011
80 41% Shakespeare in Love (1998) - Rated 24 Sep 2011
83 50% Con Air (1997) - Rated 24 Sep 2011
75 27% Anger Management (2003) - Rated 24 Sep 2011
85 58% Tommy Boy (1995) - Rated 24 Sep 2011
85 58% Rudy (1993) - Rated 24 Sep 2011