wardjulie

wardjulie
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 19 Mar 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

45 24% Alice in Wonderland (2010) - Rated 19 Mar 2014
59 40% Clueless (1995) - Rated 19 Mar 2014
55 37% The Last House on the Left (1972) - Rated 19 Mar 2014
59 40% There's Something About Mary (1998) - Rated 19 Mar 2014
55 37% Sister Act (1992) - Rated 19 Mar 2014
66 49% Kung Fu Panda (2008) - Rated 19 Mar 2014
88 75% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 19 Mar 2014
45 24% Big Fish (2003) - Rated 19 Mar 2014
75 60% The Hudsucker Proxy (1994) - Rated 19 Mar 2014
70 56% The Hangover (2009) - Rated 19 Mar 2014