wassell

wassell
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 16 Feb 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 54% PCU (1994) - Rated 16 Feb 2017
91 54% Grosse Pointe Blank (1997) - Rated 16 Feb 2017
94 83% Manchester by the Sea (2016) - Rated 16 Feb 2017
87 31% La La Land (2016) - Rated 16 Feb 2017
88 33% Janie Jones (2011) - Rated 16 Feb 2017
96 93% Whiplash (2014) - Rated 16 Feb 2017
25 9% Pixels (2015) - Rated 16 Feb 2017
90 45% Happy Gilmore (1996) - Rated 16 Feb 2017
89 38% Boiler Room (2000) - Rated 16 Feb 2017
93 75% The End of the Tour (2015) - Rated 16 Feb 2017