wassname

wassname
Movie Buff - 113 Film Ratings
Member Since: 24 Apr 2018
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 67% Event Horizon (1997) - Rated 24 Apr 2018
90 96% Office Space (1999) - Rated 24 Apr 2018
80 67% Kate & Leopold (2001) - Rated 24 Apr 2018
65 13% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 24 Apr 2018
80 67% Black Swan (2010) - Rated 24 Apr 2018
95 99% Red Dwarf (1988) - Rated 24 Apr 2018
88 94% Shaun of the Dead (2004) - Rated 24 Apr 2018
85 88% Wonder Woman (2017) - Rated 24 Apr 2018
85 88% Groundhog Day (1993) - Rated 24 Apr 2018
73 30% Riddick (2013) - Rated 24 Apr 2018