watcher

watcher
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 13 Nov 2021
Location: Karşıyaka, İzmir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 53% Ghost in the Shell (1995) - Rated 13 Nov 2021
70 26% Drive (2011) - Rated 13 Nov 2021
90 73% Fight Club (1999) - Rated 13 Nov 2021
85 42% Pulp Fiction (1994) - Rated 13 Nov 2021
88 53% Se7en (1995) - Rated 13 Nov 2021
90 73% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 13 Nov 2021
95 88% Inception (2010) - Rated 13 Nov 2021
99 96% The Matrix (1999) - Rated 13 Nov 2021
90 73% Being John Malkovich (1999) - Rated 13 Nov 2021
55 11% The Nutty Professor (1996) - Rated 13 Nov 2021