waterboy0209

waterboy0209
Film Freak - 783 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

25% Hotel Transylvania 2 (2015) - Rated 01 Oct 2015
56% When the Game Stands Tall (2014) - Rated 16 Jun 2015
56% Meet the Spartans (2008) - Rated 16 Jun 2015
25% The Sitter (2011) - Rated 16 Jun 2015
25% The Program (1993) - Rated 16 Jun 2015
56% Nightcrawler (2014) - Rated 10 Jun 2015
25% Brothers (2009) - Rated 10 Jun 2015
50 62% Bambi (1942) - Rated 10 Jun 2015
25% 2 Guns (2013) - Rated 08 Jun 2015
56% The Equalizer (2014) - Rated 08 Jun 2015