watomx

watomx
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 17 May 2014
Location: Mexico, Mexico, Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 80% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 19 May 2014
90 80% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 19 May 2014
75 32% Her (2013) - Rated 19 May 2014
85 67% Donnie Darko (2001) - Rated 19 May 2014
100 97% 12 Monkeys (1995) - Rated 19 May 2014
95 91% Fight Club (1999) - Rated 19 May 2014
80 50% Snatch (2000) - Rated 19 May 2014
70 19% Mars Attacks! (1996) - Rated 19 May 2014
85 67% Basic Instinct (1992) - Rated 19 May 2014
70 19% War of the Worlds (2005) - Rated 19 May 2014