waunder

waunder
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 17 Mar 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 72% Apocalypse Now (1979) - Rated 10 Jun 2017
75 40% Enemy at the Gates (2001) - Rated 10 Jun 2017
80 72% Nobody's Fool (1994) - Rated 10 Jun 2017
60 7% Inside 'The Talented Mr. Ripley' (1999) - Rated 10 Jun 2017
80 72% Almost Famous (2000) - Rated 10 Jun 2017
80 72% Owning Mahowny (2003) - Rated 10 Jun 2017
75 40% Doubt (2008) - Rated 10 Jun 2017
75 40% Pirate Radio (2009) - Rated 10 Jun 2017
75 40% The Ides of March (2011) - Rated 10 Jun 2017
80 72% A Late Quartet (2012) - Rated 10 Jun 2017