waxer99

waxer99
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 01 May 2016
Location: South Africa
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 91% So I Married an Axe Murderer (1993) - Rated 02 May 2016
95 85% Groundhog Day (1993) - Rated 02 May 2016
90 73% Midnight Express (1978) - Rated 01 May 2016
100 97% Withnail & I (1987) - Rated 01 May 2016
90 73% Alien (1979) - Rated 01 May 2016
50 5% Hancock (2008) - Rated 01 May 2016
60 17% Analyze That (2002) - Rated 01 May 2016
85 55% Saving Private Ryan (1998) - Rated 01 May 2016
50 5% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 01 May 2016
90 73% There Will Be Blood (2007) - Rated 01 May 2016