waybose

waybose
Member Since: 11 Aug 2012
Location: Philadelphia, pa, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 89% The Thing (1982) - Rated 16 Aug 2012
92 82% Taken (2008) - Rated 16 Aug 2012
95 85% Toy Story (1995) - Rated 16 Aug 2012
96 89% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 16 Aug 2012
72 18% The Faculty (1998) - Rated 16 Aug 2012
89 72% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 16 Aug 2012
88 66% The Hudsucker Proxy (1994) - Rated 16 Aug 2012
75 21% Secret Window (2004) - Rated 16 Aug 2012
50 6% V for Vendetta (2006) - Rated 16 Aug 2012
50 6% Alice in Wonderland (2010) - Rated 16 Aug 2012