wayzee

wayzee
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 22 Sep 2008
Location: Bydgoszcz, Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 13% Eraser (1996) - Rated 22 Sep 2008
75 8% The Ruins (2008) - Rated 22 Sep 2008
99 86% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 22 Sep 2008
90 41% The Lake House (2006) - Rated 22 Sep 2008
100 97% The Shining (1980) - Rated 22 Sep 2008
98 69% I, Robot (2004) - Rated 22 Sep 2008
60 2% Hulk (2003) - Rated 22 Sep 2008
90 41% Zodiac (2007) - Rated 22 Sep 2008
99 86% Predator (1987) - Rated 22 Sep 2008
90 41% Legally Blonde (2001) - Rated 22 Sep 2008