Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
wbnet

Movie Buff - 109 Film Ratings

Member Since: Apr 20, 2020

Location: UK

more Recent Ratings
45 11% Night Hunter (2019) - May 03, 2020
60 23% Death Wish (2018) - Apr 20, 2020
85 70% Sicario (2015) - Apr 20, 2020
60 23% Kingsman: The Golden Circle (2017) - Apr 20, 2020
80 62% Kingsman: The Secret Service (2015) - Apr 20, 2020
70 42% John Wick (2014) - Apr 20, 2020
75 53% The Babadook (2014) - Apr 20, 2020
95 94% The Wolf of Wall Street (2013) - Apr 20, 2020
15 5% Frozen (2013) - Apr 20, 2020
85 70% Snowpiercer (2014) - Apr 20, 2020