wbuscombe

wbuscombe
Flick Fan - 89 Film Ratings
Member Since: 30 Apr 2013
Location: Champaign, Illinois, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 77% Mr. Smith Goes to Washington (1939) - Rated 30 Apr 2013
85 55% Night of the Living Dead (1990) - Rated 30 Apr 2013
80 29% Rammbock (2010) - Rated 30 Apr 2013
70 6% Pet Sematary (1989) - Rated 30 Apr 2013
85 55% The Strangers (2008) - Rated 30 Apr 2013
55 2% The Return of the Living Dead (1985) - Rated 30 Apr 2013
80 29% Quarantine 2: Terminal (2011) - Rated 30 Apr 2013
50 1% Return of the Living Dead Part II (1988) - Rated 30 Apr 2013
65 4% Henry: Portrait of a Serial Killer (1986) - Rated 30 Apr 2013
65 4% Eight Legged Freaks (2002) - Rated 30 Apr 2013